Naše úspěchy

TK Xtream

 

 

 

2018

Czech open

1.místo newcomer youth female - Claudia

1.místo social diamond female - Helena B.

1.místo partner classic youth - Daniel a Claudia

2.místo newcomer youth male - Daniel

2.místo social adult - Žaneta

2.místo social silver female - Helena P.

2.místo social youth male - Ondřej

3.místo modern teens basic - Denisa

3.místo social primary female - Natálie J.

3.místo newcomer teen female - Eliška K.

3.místo social silver female - Jitka

4.místo social teen female - Nikola Š.

Top 10 social youth 1 - Petra

Top 10 social youth 2 - Kristýna

Top 10 social youth 2 - Kateřina T.

 

Austrian championship

1.místo partner classic youth - Claudia a Daniel

2.místo newcomer youth female - Claudia

2.místo modern teens basic - Denisa

2.místo newcomer teen female - Eliška K.

2.místo newcomer youth male - Daniel

5.místo  newcomer teen female - Denisa

 

 

MČR v line dance

1.místo classic partner dance - Daniel + Claudia

1.místo v kategorii newcomer youth female - Claudia

2.místo v newcomer youth male - Daniel

2.místo social diamond female - Helena B.

3.místo social primary female - Natálie J.

3.místo social youth male - Ondřej

5.místo newcomer teen female - Denisa

 

MČR v country tancích a cloggingu

2.místo a zároveň titul Mistra ČR - mladší clogging

2.místo moderní country mladší

3.místo duo clogging mladší

 

Berlin open

1.místo classic partner dance Daniel + Claudia

2. místo newcomer youth male Daniel

3. místo newcomer youth female Claudia

3. místo newcomer teen female Eliška K.

7. místo newcomer adult female Šárka

8. místo newcomer teen female Marie

9. místo newcomer teen female Nicol

 

 

2017

Dance of live Cvikov

1.místo - holky nad 15 let skupina

-3.místo kluci duo clogging (Daniel R.P. a Lukáš K.)

-3.místo Eliška K. sólo

 

Pardubická Ryengle

- 3.místo děti 10-15 let clogging

- 7.místo hlavní clogging

- 14. a 17.místo country dětí 10-15 let

 

Czech open

- 2. místo - Daniel R.P. - newcomer youth male

- 3.místo - Nicol O. - social youth female (téměř 50 tanečnic)

- 4.místo - Eliška K. - newcomer teen female

- 5. místo - Claudia R.P. - newcomer youth female

- 7.místo - Kateřina T. - social primary female

- 9.místo - Klára M. - social primary female

- 11.místo - Adéla Ř. - newcomer teen female

- 13.místo - Denisa U. - newcomer teen female

 

O pohár starostky České Kamenice

-1.místo Ptk děti (malé děti country)

-1.místo Ptk junior (step velké holky)

- 2.místo Ptk junior (country střední)

-3.místo Ptk junior (step střední)

 

Mistrovství ČR v line dance

- 2.místo newcomer youth male - Daniel R.P.

- 4.místo newcomer youth female -Claudia R.P.

- 4.místo newcomer teen female - Eliška K.

- 5.místo newcomer adult female - Šárka V.

- 7.místo newcomer teen female - Denisa U.

-7.místo social primary female - Kateřina T.

-8.místo social primary female - Klára M.

-8.místo newcomer teen female - Adéla Ř.

- 10.místo social youth female (52 tanečnic) - Nicol O.

 

Mistrovství ČR v country a cloggingu

- 3. místo duo clogging starší Eliška K., Adéla Ř.

- 4. místo clogging skupina mladší

- 4.místo duo clogging mladší Kristýna P., Nicol O.

- 4.místo moderní country mladší

 

World championship v line dance, Liberec

1.místo (Mistr světa) - Social youth male - Daniel R.P.

2.místo (Vicemistr světa) - Social teen female - Denisa U.

 5. místo - social youth female - Claudia R.P.

 

2016

Pardubická Ryengle:

 3.místo - Clogging skupina 10-15 let

 

Czech open, Písek:

3.místo - Social teen female, Denisa U.

4.místo - Social youth male, Daniel R.P.

5.místo -Social teen female, Marie M.

 

10. Oblastní přehlídka dětských tanečních souborů v Rumburku

-1.místo

 

Mistrovství ČR v dětských country tancích a cloggingu, Pardubice

2.místo - Vicemistr ČR - A5M (moderní country mladší)

2.místo - Vicemstr ČR - A5S (moderní country starší)

3.místo - ale Vicemistr ČR (před námi se umístili Slováci) - B4M (clogging skupina maldší)

 4.místo - B4S (clogging skupina starší)

4.místo - B4O (clogging skupina open)

 

Mistrovství ČR v line dance

2.místo - Troupes (skupiny)

 4.místo - Newcomer adult female, Šárka V.

5. místo - Social teen newcomer, Denisa U.

5.místo - Social youth male, Lukáš K.

5.místo - Modern line dance basic, Šárka V.

(+spoustu dalších postupů do finále - Eliška K.(3 z 5), Adéla Ř.(1 z 5), Claudie R.P.(2 z 3))

 

2015 

Mia Hradec Králové 
- 1. místo malé děti step, 1.místo střední holky step, 1. místo velcí step, 1. místo střední line dance, 1. místo sólo Eliška Keilová
- 2. místo malé děti country, 2.místo sólo Adéla Řehořová
- 3.místo duo Jaruška a Maruška

Mistrovství ČR
A5M (moderní country mladší) - 2.místo
A4S (line dance starší) - 5.místo
B4M (clogging skupina mladší) - 4. místo
B4S (clogging skupina starší) - 6.místo

Mia Praha-Lucerna
country groups 7-10 let - 2.místo
country groups (line dance) 10-15 let - 2.místo
O pohár 10-14 let - 1.místo Adéla Řehořová
O pohár 10-14 let. - 2.místo duo Jaruška a Maruška
Country small groups 9-11 let (step) - 1.místo
Country small groups 11-15 let - 1.místo
Country small groups 15-21 let - 1.místo

Czech open
Eliška Keilová 3. místo social teen
Adéla Řehořová 4.místo social teen
Šárka Vosáhlová 1.místo social adult
Eliška + Adéla 3.místo partner dance

Pardubická Ryengle
3.místo děti do 10 let - country
3.místo děti 10-15 let - line dance




2014
Country tančírna 
2. místo (malé děti)

Děti fitness - semifinále Lysá nad Labem
1. místo duo, 
2. místo skupina
ocenění za nejlepší choreografii v hobby

CSDCTS Tábor
2. místo cloggingové duo, 
Line dance sólo: 1.místo Helča Babůrková (Teens), 
2. místo Adéla Řehořová, 3. místo Eliška Keilová, 4. místo Nikol Opočenská (Youth)
2. místo Pavlína Herodesová, 3. místo Šárka Vosáhlová (Adult)

Mistrovství ČR (Rakovník)
A5M ocenění poroty, 
clogging mladší skupina 3. místo (Vicemistři - 2. místo SR)

Finále Mia festival Praha-Lucerna
1. místo clogging skupina, 
3. místo duo

Czech open
Social Youth - Adéla Řehořová 4.místo (z 38)
Social tenn - Helena Babůrková 5.místo (ze 17)
Social Adult - Šárka Vosáhlová 3.místo
Pavlína Herodesová 2.místo

Pardubická ryengle
2.místo line dance 10-15 let
3 místo děti do 10 let


2013
Country tančírna 3. místo (malé děti) 
 

Mistrovství ČR Trutnov
2.místo a Vicemistr ČR moderní country mladší - Let´s hear it for the boy 
2 místo a Vicemistr ČR line dance mladší - LUVYOU 
Klasické country mladší 8. místo - Billy 
Moderní country starší 6. místo - Dirt road dancing

Pardubická Ryengle

                                                                   Děti I. - 8. místo
Děti II. country - 9.místo
Hlavní line dance - 8. místo

             Účast na akcích: Heel and toe show - Svit, Oslava narozenin TCK Virginie, Americký týden ve westernovém městečku Šiklův Mlýn
 

2012
Taneční přehlídka Bezno

3. místo


Taneční soutěž Poupata

Volný tanec 9-12 let - 3. místo 


Taneční přehlídka Svítíčko Česká Lípa

3. místo 


Pardubická ryengle

Děti I - 11. místo (poprvé na soutěži) 


Děti II Line dance menší- 5. místo 
Děti II Line dance větší - 10. místo 
Děti II Country - ? 
Hlavní country - 9. místo 

Hlavní line dance - 4. místo 


Účast na akcích: Country tančírna, Přehlídka dětských country tanečních skupin Rumburk, Americký týden ve westernovém městečku Šiklův Mlýn

 

2011
Mistrovství ČR

moderní country mladší - 3. místo (titul Vicemistr - 1. místo SR) 


moderní country starší 
Line dance mladší - 4. místo (titul 2. Vicemistr - 1. místo SR) 

Line dance starší - ? 


Festival Pardubická Ryengle

Děti I - 2. místo 

Děti II country - 3. místo 
Děti II line dance - 7. místo 
Hlavní line dance - 9. místo 

Hlavní country - 15. místo 


Taneční přehlídka Svítíčko

1. místo 

Taneční soutěž Poupata 

Volný tanec 12 - 15 let - 1. místo 

Účast na akcích: Country tančírna, Americký týden ve westernovém městečku Šiklův Mlýn

 
                                                                           2010 
Mistrovství ČR
Moderní country mladší - 2. místo (titul Mistr ČR - 1. místo soubor ze SR)
Moderní country starší - 2. místo

Pardubická Ryengle
Děti do 10 let - 2. a 4. místo
Děti II country - 8. místo
Děti II line dance - 6. místo
Hlavní country - 11. místo
Hlavní show - 3. místo

Oblastní přehlídka DCTS
2. a 3. místo

Účast na akcích: Country tančírna

 
                                                                          2009
Festival Pardubická Ryengle
Děti I - 6. místo
Děti II country - 7. místo
Děti II line dance - 10. místo
Hlavní country - 8. místo
Hlavní line dance - 7. místo

Účast na akcích: OMČR clogging a line dance dance nad 15 let, Festival Heel & toe show (SR), Country tančírna

2008 
Mistrovství ČR
Line dance mladší - 5. místo
Pardubická ryengle
Hlavní line dance - 10. místo
Děti II line dance - 10. místo
Účast na akcích: Country tančírna

 

DTS Hvězdičky

2000
Účast na festivalu Lomnické hudební jaro

 

2001
Účast na soutěži Štětský tuplák

 

2002
Mistrovství ČR
Country mladší - 11. místo
Show starší - 8. místo


Festival Pardubická Ryengle
Děti II - 16. místo


Účast na akcích: Festival Lomnické hudební jaro

 

2003
Festival Pardubická Ryengle
Děti II - 16. místo


Účast na akcích: Country tančírna

 

2004
Mistrovství ČR
Country starší - 11. místo
Line dance starší - 4. místo


Country tančírna - 3. místo (hodnocení diváků)


Festival Pardubická Ryengle
Děti II show - 4. místo
Děti II country - 7. místo


Účast na akcích: Roudnický pohár

 

2005
Mistrovství ČR
Country starší - 1. místo (titul Mistr ČR)


Pardubická Ryengle
Děti II. show - 2. místo
Děti II. country - 1. místo

CSDCTS Tábor
Country - 3. místo
Country show - 1. místo
Cena odborné poroty za velmi dobrou taneční úroveň obou vystupení


Účast na akcích: Country tančírna

 

2006
Mistrovství ČR
Country mladší - 9. místo
Country starší - 2. místo
Line dance starší - 4. místo

Festival Pardubická Ryengle
Country hlavní - 6. místo

Účast na akcích: Country tančírna

 

2007
Mistrovství ČR
Country starší - 4. místo
Line dance starší - 3. místo

OMČR clogging a line dance nad 15 let
Line dance skupina - 3. místo

Festival Pardubická Ryengle
Country hlavní - 8. místo
Line dance hlavní - 6. místo

Účast na akcích: Country tančírna TK Xtream