Kalendář akcí

  

V této sekci naleznete všechny akce, kterých se TK Xtream bude účastnit nebo je sám pořádá.

Více informací o jednotlivých akcích si můžete přečíst v sekci Pro členy.

 

Chystané akce:

 

2019

22.-24.3.       Country tančína, Praha (poslední ročník)                                    malí + kdo chce

3.-5.5.          MČR v dět. country tancích a cloggingu, Jablonec nad Nisou         všichni

16.-25.8.       Letní škola country tanců                                                         kdo chce

 

   

 

 

Akce se mohou zrušit, změnit nebo přidat. Pravidelně sledujte!!

 

 

 

Proběhlé akce:

 

2018

26.-28.1.        Workshop line dance, Česká Lípa                

9.-11.2.          Soustředění s lektorem Mišem, Libuň                       

10.2.              Vystoupení, Sokolovna Kokonín                    

4.3.                jednodenní soustředění 10-15                       

10.3.              vystoupení k MDŽ, Pulečný                            

16.-18.3.        Berlin open v line dance                               

17.3.              Vystoupení Euroregion tour                                   

24.3.              jednodenní soustředění  9-16                           

28.3.              soukromý trénink s Mišem 

13.-15.4.         Soustředění před soutěžemi, Janov n.N.

4.-6.5.            OMČR v country tancích a cloggingu, Hodonín 

18.-20.5.        OMČR v line dance, Písek

2.6.                Vystoupení na staročeských trzích, Pulečný                   

13.6.              Den zdravotně postižených, Jablonec n.N.                      

14.6.              Akademie ZŠ Kokonín, Kulturní dům v Kokoníně             

22.6.              Závěrečné vystoupení, Eurocentrum                           

28.6.              Akademie ZŠ Pasířské, Eurocentrum                               

19.-29.8.        Letní škola country tanců, Jesenice (okr.Rakovník)   

28.8.              Valná hromada + schůzka k OMČR      

22.9.            Schůze CCCDCA v Jablonci                          

23.9.            Oblastní přehlídka ,,Když děti tančí", Bezno    

26.9.            Schůze s rodiči, jídelna ZŠ Pasířské           

5.10.            Amos, Eurocentrum JBC                           

5.-7.10         Austrian championship, Rakousko              

12.-14.10.     Soustředění, Kořenov                                 

26.-28.10.     Soustředění Kořenov                                   

2.-4.11.        Czech open, Písek       

23.11.           Workshop v cloggingu v Pardubicích

23.-25.11.     Pardubická Ryengle  

14.-16.12.     Line dance soustředění u nás v JBC          

16.12.           Vánoční besídka                 

                    

                         

 

2017

2.-8.1.                  Mistrovství světa v Liberci, Babylon

27.-29.1.              seminář line dance v České Lípě  

3.-5.3.                  soustředění s lektorkou Káťou, Jilemnice    

18.3.                    vystoupení Euroregion tour                        

24.-26.3.              Country tančírna                                          

8.4.                     Oblastní přehlídka, Rumburk              

14.4.                   Prodloužený trénink/soustředění

21.4.                   Vystoupení na křesťanském plese

23.4.                   Soustředění ve zkušebně - střední

5.-7.5.                 mistrovství ČR v country a cloggingu 

19.-21.5.             mistrovství ČR v line dance, Písek        

27.5.                   O pohár starostky České Kamenice 

9.6.                     soustředění na Závěrečko                           

9.-10.6.               promítání a hraní her, trampolíny, dinopark, zoologická zahrada Liberec      

13.6.                   vystoupení - den zdravotně postižených        

16.6.                   Závěrečné vystoupení                    

29.6.                   Akademie ZŠ Pasířské                 

12.-20.8.             letní taneční tábor, Ymca - Soběšín  

7.9.                    Kroužkofest, OC Central Jablonec n.N.               

13.9.                  Schůzka s rodiči, Zkušebna         

29.9.-1.10.          Soustředění, Hotel Kořínek, Kořenov                   

6.-8.10.               Soustředění, Hotel Kořínek, Kořenov                          

6.10.                   Burza škol Amos, Eurocentrum Jablonec n.N.  

3.-5.11.               Czech open          

24.-26.11.           Festival Pardubická Ryengle                                    

2.12.                  Dance of live, Cvikov                                               

3.12.                  Advent s Vikýřem

9.12.                  Výročí 10 let TK Xtream, sokolovna Kokonín

20.12.                Besídka